Služby ktoré ponúkame

Služby ktoré ponúkame

Rokmi overené služby ktoré sa mi osvedčili:

  • Presádzanie bonsajov: AK nemáte čas alebo si netrúfate presadiť bonsaj, stačí doniesť do predajne. Ochotne presadím. Táto služba je spoplatnená 10€ a cena nezahŕňa novú misku. Bonsaj zostáva nejakú dobu v mojej starostlivosti, aby som si bola istá, že na presadenie zareagoval dobre a bude prosperovať v nasledujúcom období.
  • Starostlivosť počas dovolenky: Pokiaľ niekam cestujete a obávate sa aby vám vaše bonsaje nevyschli, môžete ich doniesť do predajne a ja sa postarám. Túto službu už poskytujem niekoľko rokov a veľmi sa osvedčila. Starostlivosť je spoplatnená od počtu rastlín a doby trvania. Minimálne 10 € (do 5 rastlín/ 1 týždeň), bežná cena 20€ (5 až 20 rastlín/ maximálne 2 týždne)
  • Dlhodobá starostlivosť: Niekedy sa stane že naše rastliny nemôžeme z dlhodobého hľadiska každý deň ošetrovať, ale nechceme sa ich vzdať. V takomto prípade je tu možnosť, že sa vám o bonsaje postarám. Ročná starostlivosť je spoplatnená sumov 100 až 150€, záleží od počtu rastlín. Cena zahŕňa len základné ošetrovanie.
  • Zimovanie: Pokiaľ sa bojíte že vám rastlina zamrzne, alebo ju skrátka chcete nechať medzi kamarátmi, máme špeciálny sklenník na zimovanie bonsajov, ktorý zabezpečí ideálne prezimovanie vašeho miláčika. Služba je spoplatnená 10€/rastlina/časovo neobmedzene.
  • Tvarovanie: neviete si rady s tvarom koruny, alebo nemáte čas? Nevadí, už mnoho zákazníkov využilo túto službu a okrem základného tvaru dostanete pokyny na ďalšiu starostlivoť, a základné ošetrenie. Služba je spoplatnená podľa veľkosti stromčeka a množstva drôtov, ktoré sa musia použiť. Priemerná cena sa pohybuje okolo 20€
  • Poradenstvo: vždy rada a ochotne pomôžem, poradím. Mám dlhoročné pestovateľské skúsenosti a nielen s drevinami, ale aj s izbovými rastlinami, bylinami, trvalkami, pestovaním rôznych typov a druhov zelene. Bezplatná služba ale čokoláda poteší.
  • Odkup a výkup, výmena, bonsajová štafeta a komisionálny predaj. Pokiaľ máte navyše misky, občas rastliny, predávate niečo zaujívame, alebo sa potrebujete niečoho zbaviť, je možnosť odpredaju, výmeny, alebo darovania do našich rúk. Všetko je o individuálnej dohode. Bohužiaľ však z časového hľadiska nieje možné aby som cestovala, preto vás žiadam aby ste tovar doviezli osobne do bonsaj centra, kontaktovali ma emailom, alebo telefonicky.
  • Obhliadky bonsajov, záhrad, konzultácie, a ostatné služby súvisiace s osobnou návštevou u vás doma je nutné vždy dohodnúť vopred.